×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 722

پام چیست و چگونه کار می کند؟!

 

امکانات فراوانی که سامانه پام فراهم آورده، به شما امکان می‌دهد که با استفاده از خلاقیت‌های خود نسبت به ارسال‌های هوشمندانه، خدمات‌رسانی باکیفیت، نظرسنجی و تبلیغات برنامه‌ریزی‌شده اقدام کنید.

  پام چیست و چگونه کار می‌کند؟   

سامانه پیام کوتاه و پیام صوتی پام، امکاناتی را شبیه به سامانه اس ام اس فراهم آورده است، با این تفاوت که بجای متن، یک فایل صوتی را ارسال می‌کند. البته روند کار با آنچه پیش‌تر در سیستم مولتی‌مدیا مسیج بوده متفاوت است و برای این روش لازم نیست که حتما گوشی طرف مقابل دیتا داشته یا حتی لازم نیست حتما شماره‌ای که می‌خواهید به آن مسیج بزنید موبایل باشد.

روش کار به این شکل است که از طریق خطوط ویژه‌ای که این اپراتور در اختیار دارد با شماره موردنظر تماس گرفته‌شده و بعد از برقراری تماس پیغام از پیش ضبط‌شده شما پخش می‌شود. یکی از جذاب‌ترین بخش‌های آن، این است که می‌توانید از خلاقیت خود برای ایجاد فایل صوتی استفاده کنید به‌عنوان‌مثال یک موزیک در پس‌زمینه صدای شما می‌تواند آن را جذاب‌تر کند یا با تغییر لحن صدا می‌توان احساس پیام را بهتر به مخاطب القا کرد.

سامانه پیام کوتاه و پیام صوتی ( پیامک صوتی )پام چیست و چگونه کار میکند؟؟!

 ارسال به تلفن‌های ثابت

ممکن است خیلی از مشتریان و مخاطبان شما تلفن همراه نداشته و بنا به هر دلیلی شماره همراه خود را بازگو نکنند، با پام می‌توانید علاوه بر موبایل، پیام خود را به خطوط ثابت هم ارسال کرده و از این طریق بازه‌ی مخاطبان بیشتری ایجاد کنید. شما می‌توانید به‌راحتی یا از روی نقشه یا با استفاده از بانک‌های موجود شماره‌های مخاطبان خود را افزوده و از آن‌ها استفاده کنید. لازم به ذکر است که این اپراتور  به‌صورت خودکار شماره‌های تکراری را حذف می‌کند. 

سامانه پیام کوتاه و پیام صوتی ( پیامک صوتی )پام چیست و چگونه کار میکند؟؟!

ارسال از روی نقشه به موبایل

تمام کسانی که تصمیم به تبلیغات منطقه‌ای برای کسب‌وکار خود گرفته‌اند با پرداخت هزینه‌های گزاف و مقابله با مشکلاتی نظیر تهیه بانک، پیدا کردن بانک شماره صحیح و غیرتکراری، به‌روز بودن بانک و ... روبرو هستند. امکان شگفت‌انگیزی که پام برای حل این چالش به ارمغان آورده انتخاب راحت مخاطبان از روی نقشه است. به شکلی که شما می‌توانید با انتخاب یک شهر، منطقه یا محله‌ی موردنظر خود نسبت به استخراج شماره‌های آنجا اقدام کرده و از آن‌ها به‌راحتی و به‌صورت رایگان استفاده کنید.

سامانه پیام کوتاه و پیام صوتی ( پیامک صوتی )پام چیست و چگونه کار میکند؟؟!

فقط هزینه ارسال‌های موفق را پرداخت کنید

پام نسبت به سایر دستگاه‌های تبلیغاتی این مزیت منحصربه‌فرد و ویژه را داراست که فقط از شما هزینه ارسال‌های موفق را کسر می‌کند. بنابراین نباید نگران شماره‌های قدیمی، خارج از دسترس و حتی رد تماس دادن مخاطب باشید. زیرا پام هزینه‌های ارسال این‌گونه موارد را به‌حساب شما برمی‌گرداند.

 تبلیغات خود را حرفه‌ای مدیریت کنید

سامانه پام سیستم گزارش‌گیری پیشرفته‌ای را برای شما فراهم آورده است که می‌توانید پس‌از این‌که ارسال‌های خود را انجام دادید آمارها و نمودارهایی را مشاهده کنید که با استفاده از آن‌ها رفتار و عکس‌العمل مشتریان و مخاطبان خود را در قبال ارسال‌ها متوجه شوید. شما می‌توانید با استفاده از ماژول گزارش "اثربخشی" متوجه شوید که چند درصد از کاربران تا ثانیه چندم از پیام شما را گوش کرده‌اند و تا چه حد این پیام‌ روی مخاطبان اثر داشته و تا چه حد مشتاق بوده‌اند که تا انتهای پیام شما را گوش کنند.

تمام این موارد به این جهت برای شما آماده‌ شده‌ که بتوانید بهترین تاثیر و بازدهی را از تبلیغات خود داشته باشید.

 

Share

تصدیق نامهمشاهده همه

 

سامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت سداد بانک ملیسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت به پرداخت بانک ملتسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه های پرداخت شاپرک شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارتسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت ناواکو بانک مسکنسامانه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت

بالا