×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 722

وب سرویس OTP در سامانه پیام صوتی پام

 

یکی از سرویس های کارآمد پام برای امنیت وب سایتها، سرویس OTP می باشد.

این سرویس امکان ساخت کد امنیتی یکبار مصرف را به شما می دهد که به وسیله ی آن می توانید سیستم ثبت نام در سایت خود را کاملا هوشمند و با امنیتی بالا پیاده سازی نمایید.


شما از طریق وب سرویس پیام صوتی پام (سرویس OTP)، میتوانید آن را بر روی صفحه ثبت نام سایت خود تنظیم نمایید. بدین گونه که کاربر پس از وارد نمودن اطلاعات کاربری خود یک کد امنیتی یکبار مصرف به صورت تماس تلفنی دریافت می کند و پس از وارد نمودن این کد می تواند اکانت کاربری خود را با موفقیت ایجاد نماید.

نکته جالب اینجاست که شما میتوانید از این سرویس برای بخش بازیابی رمز عبور نیز استفاده کنید. در این بخش کاربر پس از وارد نمودن تلفن تماس تماس ثبت شده در پنل کاربری خود، کد امنیتی را به صورت تماس تلفنی دریافت و پس از درج در بخش مربوط می تواند رمز عبور جدید بسازد.

تمامی این موارد به راحتی توسط سامانه پیام صوتی پام و با سیستم OTP پیاده سازی می شود.

 

Share

تصدیق نامهمشاهده همه

 

سامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت سداد بانک ملیسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت به پرداخت بانک ملتسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه های پرداخت شاپرک شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارتسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت ناواکو بانک مسکنسامانه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت

بالا