×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 722

آواخوان(تبدیل متن به صدا ) در سامانه پیام صوتی پام

 

آواخوان؛ سرویسی است که به صورت کاملا هوشمند و دقیق محتوای متنی را دریافت و بلافاصله به صدای شیوا و جذاب فارسی تبدیل میکند. نکته جالب در این سرویس این است که آواخوان متن دریافتی را با احساس و لحنی شیوا بیان می کند و بدون هیچ خطایی به شما تحویل می دهد.

با وجود این سرویس می توانید در چند لحظه متن خود را به صدا تبدیل کنید و برای مخاطبین خود به صورت تماس تلفنی ارسال کنید. این ارسال می تواند کاملا برنامه ریزی شده باشد، به گونه ای که برای هر مخاطب متنی اختصاصی با توجه به متد های از پیش برنامه ریزی شده توسط شما باشد.

همانطور که میدانید آواخوان سرویس تبدیل متن به صوت می باشد که توسط توسعه دهندگان پام پیاده سازی شده است. با استفاده از آواخوان شما میتوانید به راحتی و در کسری از زمان متن مورد نظر خود را به صوت تبدیل کنید و به مخاطبین خود ارسال کنید.

همچنین از این سرویس برای ایجاد پیام های صوتی اختصاصی با توجه به پارامتر های مورد نظر شما همچون نام و نام خانواده، شهر، شغل و... ایجاد و به مخاطبین خود ارسال کنید.

اما گاها دیده شده که برخی از مشتریان پام در تبدیل متن به صوت دچار مشکل می شوند و سوالاتی در خصوص چگونه با آواخوان فایل صوتی با کیفیت بسازیم از ما میپرسند.

پاسخ این سوال بسیار ساده است و شما میتوانید با دقت و استفاده از چند نکته کلیدی متن خود را با بهترین کیفیت به صوت تبدیل کنید 

پس از ورود به پنل کاربری خود از منوی صداها بر روی گزینه ایجاد کلیک کنید و پس ورود به صفحه ایجاد پیام صوتی، روش آن را بر روی آواخوان تنظیم نمایید.

 

Share

موارد مرتبط

تصدیق نامهمشاهده همه

 

سامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت سداد بانک ملیسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت به پرداخت بانک ملتسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه های پرداخت شاپرک شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارتسامنه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت ناواکو بانک مسکنسامانه پیام کوتاه و پیام صوتی پام و درگاه پرداخت

بالا